Хацкевич: Найголовніше зараз - результат

iSport.ua,  22 лютого 2018, 23:47
0
137
Олександр Хацкевич

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції прокоментував вихід своєї команди в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції поділився думкою про матч проти АЕКа і про вихід своєї команди в 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Була гра нервів на кожній ділянці поля. Десь перевага по володінню м'ячем була у суперника, нам же не було сенсу розкриватися. Хотіли зіграти на швидкому переході з оборони в атаку. Були моменти як біля наших воріт, так і біля чужих. Мораес і Гонсалес повинні були віддавати передачу Буяльському. Але в цей період результат все-таки головне.

У сьогоднішньому матчі Динамо сподобався загальний рух всієї команди і колективний вихід з оборони в атаку. У першому таймі у нас були можливості забити, хоча ми просили футболістів атакувати великою кількістю. Потихеньку втягуємося в сезон. Якщо є загальна функціональна готовність, то з'явиться і командна швидкість.

Які завдання ставлять перед командою? Пріоритет все одно віддається чемпіонату. У Лізі Європи ми пройшли далі. Буде жеребкування, ми дізнаємося суперника. Нашу гру має посилити повернення Мбокані. А так у нас в запасі були хлопці по 18, 19, 20 років. Головне, що ми пройшли цей етап. Будемо чекати жеребкування і готуватися до наступних ігор Ліги Європи.

Які враження залишив АЕК? Як я і говорив, це організована і збалансована команда. Сьогодні у них був більш оптимальний склад. У цій команді є обойма з 14-15 гравців, які домагаються результату і в чемпіонаті, і в Кубку Греції. Враження від АЕКа найпозитивніші", - сказав Хацкевич.

Раніше повідомлялося, що Динамо за сумою двох матчів пройшло АЕК і вийшло в наступний раунд Ліги Європи.

Дивіться також відео огляд матчу Динамо - АЕК.