Лінекер: Неймар грає так само добре, як і скиглить

iSport.ua,  2 липня 2018, 19:33
0
321
Неймар

Гарі Лінекер відреагував на гру Неймара в матчі проти Мексики, оцінивши результативність бразильського нападника в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018.

Екс-форвард збірної Англії, а нині експерт на телебаченні Гарі Лінекер іронічно прокоментував гру Неймара в матчі проти Мексики в 1/8 фіналу чемпіонату світу.

"Неймар грає так само добре, як і, хитруючи, скиглить. Приголомшливий футболіст", - написав Лінекер на своїй сторінці у Twitter.

Зазначимо, що Бразилія обіграла Мексику (2:0) і вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу. Неймар відкрив рахунок у матчі, вдало замкнувши дальню стійку на 51-й хвилині гри. Також "десятка" бразильців віддав результативний пас, коли забивав Фирміно.