iSport.ua,  3 липня 2018, 00:04
0
459

На чемпіонаті світу з футболу 2018 визначилася третя чвертьфінальна пара.

У понеділок, 2 липня, на чемпіонаті світу з футболу в Росії відбулися чергові матчі 1/8 фіналу, в яких фаворити здобули перемоги, але зробили це по різному.

Самара. Бразилія - ​​Мексика 2:0/відео

Збірна Бразилії без проблем пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу завдяки грі Неймара.

Неймар відкрив рахунок на старті другого тайму: Вілліан пробіг по лівому флангу і прострілив уздовж лінії воріт, Габріел Жезус пролетів повз м'яч, але далі Неймар в падінні підставив ногу.

Неймар взяв участь і в другому голі. Він пройшов по лівому флангу, увірвався в штрафну і намагався прокинути повз воротаря, але в підсумку вийшла гольова передача на Роберто Фірміно, який вколотив м'яч у порожні ворота.

Ростов. Бельгія - Японія 3:2/відео

Збірна Бельгії зуміла пробитися до чвертьфіналу ЧС-2018, поступаючись за ходом матчу Японії з рахунком 0:2.

На початку другого тайму японці за чотири хвилини двічі розписалися у воротах Тібо Куртуа. Щоб відігратися, бельгійцям на допомогу прийшло везіння. Вертонген виявився на фланзі і головою намагався відправити м'яч у штрафну, але круглий полетів по несподіваній траєкторії і прошмигнув за комір японському голкіперові. Через кілька хвилин Феллайні найкраще зіграв після навісу від Азара і зрівняв рахунок.

Коли здавалося, що командам не уникнути додаткового часу, бельгійцям вдалося провести разючу контратаку, яку точним ударом завершив Шадлі.

Таким чином, Бразилія і Бельгія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/4 фіналу ЧС-2018.

Зазначимо, що на нашому сайті ви також можете ознайомиться з повним розкладом матчів мундіалю в Росії.