Фанати Англії влаштували божевілля після перемоги збірної

0
578
Фанати збірної Англії

Збірна Англії вперше виграла серію пенальті на чемпіонатах світу.

Збірна Англії обіграла Колумбію в серії післяматчевих пенальті і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу.

Перемога над "кав'ярниками" за пенальті стала першою вдалою серією "триголових левів" в їх історії виступів на чемпіонатах світу.

Тож не дивно, що вихід у чвертьфінал своєї збірної став святом для англійських фанатів, які після вирішального пенальті були у нестямі від радості.

Раніше повідомлялося про те, що Гаррі Кейн став першим англійцем з 1939 року, який забивав у шести матчах поспіль.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі чемпіонату світу Англія зустрінеться зі Швецією. Матч відбудеться в суботу, 7-го червня. Початок зустрічі о - 17:00 за київським часом.