Корреспондент.net,  15 липня 2018, 19:59
0
974
Французи стали чемпіонами світу

У фінальному поєдинку Чемпіонату світу Хорватія грала вперше. Чемпіоном світу Франція стала вдруге в історії.

Чемпіонат світу з футболу, який проходив у Росії, виграла збірна Франції. Вона обіграла у фіналі збірну Хорватії з рахунком 4:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Перші два м'ячі забили хорвати: на 18-й хвилині Маріо Манджукич вразив ворота своєї команди, а Іван Перишич на 28-й - ворота суперника.

Потім тричі забивали французи: Антуан Грізманн з пенальті (38-а хвилина), Поль Погба (59-а) і Кіліан Мбаппе (65-а). На 69-й хвилині гри автор автоголу Манджукич забив й у ворота суперника, встановивши остаточний рахунок.

У фінальному поєдинку Чемпіонату світу Хорватія грала вперше. Чемпіоном світу Франція стала вдруге в історії. Перший раз це сталося у 1998 році після перемоги у фіналі над збірною Бразилії (3:0). У 2006 році французи програли фінал італійцям за пенальті.