Шахтар уникнув поразки в матчі з Гофенгаймом

iSport.ua,  19 вересня 2018, 21:53
0
1329

Донецький Шахтар стартував у Лізі чемпіонів з результативною нічиєю в матчі проти німецького Гофенгайму.

Донецький Шахтар зіграв внічию свій стартовий матч групового етапу Ліги чемпіонів, у домашніх стінах уникнувши від поразки в матчі з німецьким Гофенгаймом - 2:2.

Незважаючи на те, що Гофенгайм проводив дебютний матч у Лізі чемпіонів, команда розцінюється як реальний претендент на вихід з групи. Фактично, у гірників над суперником перевага була тільки в єврокубковому досвіді, а ось за грою і у виконавцях спостерігалася рівність.

Те, що "гірникам" у матчі буде непросто, показали стартові хвилини, які краще і цікавіше провели гості, які вже на шостій хвилині відкрили рахунок. Бітенкурт побачив ривок Грилича і нагородив того точною передачею врозріз захисника Шахтаря, а після цього удар над П'ятовим застав воротаря "гірників" зненацька.

Поки Шахтар відходив від пропущеного м'яча, Гофенгайм міг подвоювати рахунок. Ракицький дозволив Салаї занадто багато. Атакувальний півзахисник обробив м'яч і пробив з розвороту. На щастя, у П'ятова.

Ближче до середини тайму Шахтар заволодів перевагою, почав частіше доходити до воріт гостей. Непоганий момент був у Степаненка, але він головою пробив над воротами. А відразу після цього Ісмаїлі видав відмінний сольний прохід, на замаху прибрав суперника у штрафному і пробив у падінні зовнішньою стороною стопи в далекий кут, зрівнявши рахунок.

Пропустивши, Гофенгайм знову збільшив інтенсивність гри, до чого Шахтар, здавалося, виявився не готовий. Бітенкурт бачив м'яч у воротах після свого підключення до атаки другим темпом і відмінного удару в падінні головою, але П'ятов виручив.

Узагалі-то як до перерви, так і після неї П'ятов часто виручав свою команду. Тим більше прикро, що другий гол на його совісті. Андрій П'ятов помилився на 38-й хвилині на виході при подачі кутового, Нордтвейт залишився без опіки захисників, випередив П'ятова і без особливих проблем відправив м'яч у сітку ударом головою.

У другому таймі Гофенгайм грав за рахунком, але своїм високим пресингом майже біля воріт П'ятова часто ставив господарів у скрутне становище - традиційно для себе розіграти через ближнього не вдавалося, Ракицькому не давали спокійно віддавати передачі вперед, а на підборах гравці Шахтаря часто програвали боротьбу суперникові.

У Шахтаря був сплеск у районі 60-ї хвилини, коли активний у цьому матчі Тайсон створив собі і партнерам три моменти, і "гірники" навіть забили в ці хвилини, але арбітр справедливо скасував гол Степаненка через офсайд Коваленка.

Далі з боку Шахтаря було затишшя або це Гофенгайм впевнено справлявся зі своїми поставленими завданнями. Гол Шахтаря прийшов, відверто кажучи, несподівано. Розіграш кутового на 81-й хвилині, гравці гостей затислися в своїй штрафній - і Майкон, який вийшов за заміну декілька хвилин до того, залишився один перед штрафним, йому доставили м'яч, і він прекрасним дальнім ударом забив у кут.

"Гірники" могли виривати перемогу, але після кутового і удару Марлоса під м'яч, що летить у порожні ворота, підставився Пош.

У цілому, враховуючи гру, нічия - справедливий результат, хоча вдома хотілося б бачити перемогу Шахтаря.

ТЕГИ: Лига ЧемпионовШахтерШахтер ДонецкШахтер (Донецк)Хоффенхайм