Степаненко: Ми дуже легко втрачали м'яч у простих ситуаціях, програли всі підбори

iSport.ua,  20 вересня 2018, 06:55
0
126
Степаненко: Ми дуже легко втрачали м яч у простих ситуаціях, програли всі підбори

Тарас Степаненко прокоментував нічию в матчі Ліги чемпіонів проти Хоффенхайма.

Тарас Степаненко розказав, що не вийшло у гравців Шахтаря в матчі з німецьким Хоффенхаймом в першому колі груповому раунді Ліги чемпіонів.

"Було багато плутанини, давали їм дуже легко виходити в контратаки. У них було достатньо моментів, щоб забити, але в другому таймі ми зіграли набагато краще. Пресингували, не давали їм так легко виходити з оборони в атаку.

Ми створили кілька моментів, могли в кінці і вирвати перемогу.

Я кричав, особливо в перші хвилини, що якщо ми не будемо грати більш агресивно, то нічого не вийде, тому що ми дуже легко втрачали м'яч у простих ситуаціях, підбори всі програли.

Ми знали, що у них вибудовується лінія з 5 осіб попереду, підключаються крайні захисники. У них є награна комбінація, коли на великих нападаючих подають м'яч, вони в один дотик скидають, а потім йде довгий закид.

Ми були готові до цього, але для протидії потрібно виграти якщо не перший, то хоча б другий м'яч", - сказав Степаненко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, що Шахтар зіграв внічию - 2:2 з Хоффенхаймом і двічі в ході зустрічі був змушений відіграватися в рахунку.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Шахтар - Хоффенхайм.