Ліверпуль здобув комфортну перемогу над Порту в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  9 квітня 2019, 23:50
0
236

Сильний перший тайм дав можливість Ліверпулю отримати перевагув першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів - перед матчем-відповіддю.

Точні удари Набі Кейта і Роберто Фірміно дали змогу Ліверпулю здобути комфортну перевагу над Порту в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Порту почав більш агресивно, але вже на п'ятій хвилині Мане красиво між двох захисників віддав на Фірміно, той віддав під удар Кейта, який за допомогою рикошету відправив м'яч у ворота. 1:0.

А в середині першого тайму Ліверпуль відзначився ще раз. Хендерсон віддав відмінну передачу в штрафну на Александра-Арнольда, той прострілив по лінії штрафного на Фірміно, який переправив м'яч у порожні ворота з кількох метрів.

Двома голами Ліверпуль міг не обмежуватися в першому таймі. Гарні моменти були в Фірміно й Салаха. Роберто примудрився не влучити у ворота після радіокерованого кросу Хендерсона. М'яч чиркнув по хрестовині і пішов за лицьову. А Салах не влучив у ворота, вийшовши один на один.

У кінцівці тайму Порту сподівався на призначення одинадцятиметрового удару в ворота суперника, однак навіть після перегляду повтору арбітр матчу Лаос не призначив пенальті.

Другий тайм розпочався з гола Мане, але судді його скасували через офсайд. Надалі Ліверпуль зменшив темп, економлячи сили перед важливим матчем із Челсі в чемпіонаті Англії. Порту багато атакував, але при цьому ніхто не давав гарних моментів.

Рахунок 2:0 хоч і не виводить Ліверпуль у півфінал, але дає можливість команді Клоппа спокійно готуватися до матчу-відповіді через тиждень, при цьому викладаючись в матчі проти Челсі в АПЛ на вихідних.

Ліверпуль - Порту 2:0

Голи: Кейта, 5, Фірміно, 26.

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Мілнер - Фабіньо, Хендерсон, Кейта - Салах, Фірміно (Старрідж, 81), Мане (Орігі, 72).

Порту: Касільяс - Мілітан, Феліпе, М. Перейра (Фернандо, 77), Теллес - Отава, Торрес (Кошта, 73), Данілу, Корона - Марега, Соарес (Браімі, 62).

Попередження: Соарес, Феліпе.