Тоттенхем у божевільній перестрілці вирвав у Ман Сіті путівку до півфіналу

iSport.ua,  18 квітня 2019, 00:05
0
431

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті приймав на своєму полі Тоттенхем. Команди видали приголомшливий за напруженням матч.

Після першої зустрічі (програш "городян" з рахунком 0:1) передбачалося, що господарі будуть атакувати з перших хвилин. Так і вийшло.

Перший тайм вийшов відверто "диким". Вже на 3-й хвилині Бернарду Сілва полетів в атаку, але в боротьбі з Роузом втратив м'яч прямо біля штрафного гостей. А через кілька миттєвостей "городяни" відкрили рахунок у матчі. Стерлінг отримав м'яч і відразу пробив з правого кута штрафного майданчика. Льоріс був безсилий, оскільки м'яч летів у дальній від нього кут.

Відповідь Тоттенхема довго чекати не довелося. На 7-й хвилині Сон відновив паритет у двобої, пробивши по центру воріт з середньої дистанції. М'яч зрикошетив від ноги Едерсона і влучив у ворота. Ще через 3 хвилини кореєць оформив дубль, влучивши в праву дев'ятку воріт Ман Сіті.

Господарі не змирилися з голами "шпор" і забили свій майже одразу після другого м'яча Сона. Постарався Бернарду Сілва, який підключився до атаки своєї команди і відразу пробив метрів з п’яти. А на 21-й хвилині Стерлінг знову вивів свою команду вперед. Де Брюйне навісив до воріт, і Рахіму залишилося лише підставити ногу, щоб забити гол.

Ближче до екватора тайму гра трохи заспокоїлася. Було багато боротьби в центрі поля, яка, втім, нічого командам не принесла. Під кінець першого тайму Мусса Сіссоко отримав пошкодження і був змушений покинути поле. На 3-й компенсованій хвилині першого тайму Сон міг оформляти хет-трик. Корейський хавбек обіграв Вокера, увійшов у штрафну Сіті і сильно пробив, м'яч пролетів біля правої штанги.

Команди не зменшили оберти і в другій половині зустрічі. Вже на 49-й хвилині де Брюйне виконав небезпечний штрафний з близької дистанції, але м'яч пролетів над поперечиною. На цьому штурм "городянами" воріт Льоріса не закінчився. В одному з моментів де Брюйне завдав сильного удару з кута штрафного, але Уго в падінні відбив м'яч.

Але на 59-й хвилині Льоріс не зміг виручити свою команду. Агуеро включив другу швидкість, прорвався в штрафну гостей і завдав сильного удару в ближній від себе кут, який і закінчився взяттям воріт.

Не можна сказати, що після пропущеного гола Тоттенхем грав активніше або намагався щось змінити. "Городяни" і далі проводили атаку за атакою, щоб збільшити свою перевагу. Але все змінив кутовий удар у виконанні Еріксена на 73-й хвилині. Крістіан навісив у штрафну, де Льоренте переправив м'яч в сітку.

Незважаючи на те, що суддя Джюнейт Чакір спочатку зарахував цей гол, відеоасистент запропонував йому переглянути своє рішення. Після перегляду відеоповтору суддя вирішив не змінювати своє попереднє рішення. Саме гол Льоренте і визначив хід зустрічі.

Після цього обидві команди намагалися змінити рахунок у матчі, але це призвело лише до великої кількості порушень в центрі поля.

А на 90+3 хвилині Стерлінг забив 5-й гол Ман Сіті, який виводив хлопців Гвардіоли до наступного етапу. Хосеп побіг обніматися з гравцями і тренерським штабом, стадіон збожеволів, а на табло засвітилися яскраві 5:3. Все б нічого, але після використання системи VAR суддя зробив висновок, що гол був забитий з офсайду. Такому рішенню була рада вже інша команда - гравці Тоттенхема раділи так, ніби самі забили м'яч у ворота суперника.

Фінальний свисток зафіксував на табло рахунок 4:3. Тоттенхем пройшов до півфіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи, а Манчестер Сіті в черговий раз не зміг подолати стадію 1/4 фіналу.

Манчестер Сіті - Тоттенхем 4:3 (перший матч - 0:1)

Голи: Стерлінг, 5, 22, Б. Сілва, 12, Агуеро, 60 - Сон, 8, 10, Льоренте, 73.

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Компані, Емерік Ляпорт, Менді (Сані, 84) - де Брюйне, Гюндоган, Д.Сілва (Фернандіньо, 63) - Стерлінг, Агуеро, Б.Сілва.

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз (Санчес, 90) - Сіссоко (Льоренте, 41), Ваньяма - Аллі, Еріксен, Моура (Девіс, 82) - Сон Хін Мін.

Попередження: Сон, Сіссоко, Роуз, Ваньяма.