0
524
Динамо - Львів 4:0

Кияни повернулися на другий рядок в УПЛ.

У матчі 13-го туру чемпіонату України київське Динамо вдома переграло ПФК Львів - 4:0.

Рахунок у матчі відкрив Микола Шапаренко, який на 11-й хвилині головою спрямував м'яч у кут воріт після навісу від Миколенка. До перерви Віктор Циганков подвоїв перевагу киян, реалізувавши пенальті. Через шість хвилин Динамо залишилося удесятьох - другу "жовту" отримав Сергій Сидорчук.

У в другому таймі Артем Бесєдін довів рахунок до розгромного, вдало зігравши на добиванні. А вже у компенсований час Денис Попов забив четвертий м'яч "синьо-білих".

Варто відзначити, що головний тренер Динамо Олексій Михайличенко дав відпочити кільком футболістам перед грою в Лізі Європи проти Копенгагена, тому Беньямін Вербич і Томаш Кендзьора починали матч із лави запасних. Разом із тим з перших хвилин на поле вийшли Карлос де Пена, Микола Шапаренко та Фран Соль.

Динамо займає друге місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 27 очок. Львів розташовується на 12-му рядку (8 балів).

Голи: Шапаренко, 11, Циганков, 30 (з пенальті), Бесєдін, 82, Попов, 90+1

Динамо: Бущан - Караваєв, Попов, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Гармаш (Андрієвський, 83) - Циганков, Шапаренко, Де Пена (Бесєдін, 77) - Соль (Вербич, 46)

Львів: Сарнавський - Гончар, Борзенко, Братков (Педро, 46), Татарка - Сабіно, Приймак, Мартан - Шина (Філіпе, 85), Богунов (Велвес, 71), Пернамбуко

Попередження: Сидорчук - Приймак, Мартан, Гончар

Вилучення: Сидорчук, 35 (друга жовта картка)