Шахтар упевнено обіграв Львів у матчі УПЛ

iSport.ua,  22 листопада 2019, 21:14
0
198
Гравці Шахтаря святкують перемогу

У матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар вдома розгромив ПФК Львів з рахунком 4:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 11-й хвилині зустрічі. Жуніор Мораес з лінії воротарського замкнув передачу Сергія Болбата. Львів'яни відігралися зусиллями Татаркова, який відправив м'яч точно у ворота П'ятова.

На 53-й хвилині "гірники" відігралися завдяки голу Мораеса. Ближче до закінчення зустрічі він оформив хет-трик, реалізувавши пенальті. А на 84-й хвилині Алан Патрік встановив остаточний рахунок зустрічі.

Шахтар набрав 43 очки і продовжує впевнено лідирувати в УПЛ. Львів займає 11-у сходинку в таблиці.

Шахтар - ФК Львів 4:1

Голи: Мораес, 11, 53, 77 (пен.), Алан Патрік, 84 - Татарков, 25

Шахтар: П'ятов - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко (Дентіньйо, 46), Маркос (Майкон, 81) - Тете, Алан Патрік, Коноплянка (Коваленко, 71) - Мораес.

ФК Львів: Бандура - Гончар, Братков, Борзенко, Татарков - Приймак - Пернамбуко (Алваро, 71), Сабіно, Мартан, Педро (Богунов, 79) - Шина (Філіпе, 86).

Попередження: Степаненко, Мораес, Алан Патрік - Братков, Бандура, Сабіно, Альваро.