Олександрія програла Вольфсбургу, втративши шанси на вихід у плей-офф ЛЄ

iSport.ua,  28 листопада 2019, 21:52
0
67

Український клуб провів відмінний матч, але не зумів забити гостям із Німеччини.

Олександрія поступилася Вольфсбургу з рахунком 0:1 у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі - Олександрія нічим не поступалася іменитому супернику, який не закрився біля своїх воріт. Негативним моментом стала травма одного з лідерів української команди Кирила Ковальця, замість якого на 38-й хвилині вийшов Денис Безбородько.

У підсумку саме Безбородько і Дубра взяли в "коробочку" Вегхорста вже в компенсований час у своєму штрафному, і Дубра сфолив. Пенальті, який сам же потерпілий і реалізував.

У другому таймі Олександрія почала насідати на ворота Вольфсбурга ще активніше, але і німецька команда створювала небезпечні моменти біля наших воріт. Втім голів глядачі більше не побачили.

Олександрія грала не гірше, але мінімально програла. Команда Шарана із 3 очками залишилася на останньому місці у групі і втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи. Від нашої групи туди пробилися Вольфсбург і Гент, з яким Олександрія на виїзді зіграє в останньому турі.

Олександрія - Вольфсбург 0:1
Голи: Вегхорст, 45+1 (пен.)

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Дубра, Бабогло, Мірошниченко - Банада, Гречишкін, Запорожан - Лучкевич (Задерака, 85), Ковалець (Безбородько, 39), Шастал (Третьяков, 55).

Вольфсбург: Кастеельс - Тіссеран, Брума, Брукс - Вілліам (Мбабу, 90), Жозуа Гілавогі, Арнольд, Руссийон - Віктор (Штеффен, 61), Вегхорст, Мехмеді (Клаус, 80).