Ман Сіті разом із Зінченком виграв Кубок ліги

iSport.ua,  1 березня 2020, 20:25
0
684

Команда Хосепа Гвардіоли завоювала третій Кубок ліги поспіль.

В рамках фінального поєдинку Кубка англійської ліги Манчестер Сіті насилу переграв Астон Віллу з рахунком 2:1.

Астон Вілла, схоже, зробив ставку на швидкий гол, тому провела дебют агресивно. Ель-Газі головою пробив над поперечиною, його ж небезпечні простріли нейтралізували захисники.

Втім, Ман Сіті досить швидко перехопив ініціативу і взяв м'яч під свій контроль, а на 20-й хвилині м'яч опинився у воротах Астон Вілла. Родрі з центральної зони закинув м'яч на праву штангу Фоден, який скинув круглого в район лінії воротарського на Агуеро, а той пробив повз воротаря.

Через десять хвилин Родрі після подачі Гюндогана з кутового відправив м'яч головою у ворота, подвоївши перевагу Ман Сіті.

До перерви Астон Вілла один гол відіграла. Після закидання вперед Стоунз впав, що дозволило Ель-Газі без проблем навісити, а Фернандіньо і Зінченко не розібралися, кому грати з Саматою, який головою переграв Браво.

У другому таймі Манчестер Сіті вміло тримав м'яч на чужій половині і не дозволяв суперникові наближатися до свого штрафного, та й сам не дуже активно йшов вперед.

Фактично, єдиний момент другого тайму виник на 88-й хвилині, коли Браво відбив у штангу удар головою Енгельса після кутового.

Зазначимо, що український лівий захисник Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі і провів повний матч.

Таким чином, Манчестер Сіті виграв третій Кубок Ліги поспіль. В цілому, це вже сьомий Кубок для "небесно-блакитних".

Астон Вілла - Манчестер Сіті 1:2

Голи: Самата, 41 - Агуеро, 20, Родрі, 30

Астон Вілла: Нюланд - Гильбер, Енгельс, Мінгс, Таргетт - Дуглас Луїс, Накамба, Ель-Мохаммаді (Трезеге, 70) - Гріліш, Саматта (Девіс, 80), Ель Газі (Хуріхейн, 70)

Манчестер Сіті: Браво - Уокер, Стоунз, Фернандіньо, Зінченко - Гюндоган (Де Брюйне, 58), Родріго, Фоден - Д. Сілва (Б. Сілва, 77), Агуеро (Жезус, 83), Стерлінг

Попередження: Ель-Мохаммаді, Накамба, Мінгс - Стерлінг, Родрі