Зоря в більшості здобула перемогу над Колосом

iSport.ua,  6 червня 2020, 18:52
0
222
Зоря перемогла з мінімальним рахунком

Луганська Зоря здобула впевнену перемогу над Колосом у матчі 25-го туру УПЛ. Клуб зберіг друге місце в таблиці перед очним матчем з київським Динамо.

Підопічні Скрипника активно розпочали поєдинок і на 13-й хвилині перетворили свою перевагу в забитий гол. Кабаєв увірвався в штрафний, легко обіграв Гавриша і відправив м'яч у ворота.

Після забитого м'яча Зоря продовжила контролювати гру і до 30-ї хвилини за ударами по воротах мала перевагу 8:0, але на табло і далі була одиниця навпроти господарів. Непогано Громов пробив головою після м'якого навісу Кабаєва, Єфремов врятував свою команду, пару раз Кабаєву перспективно віддавали м'яч на вільний простір, але він не зумів реалізувати моменти.

Початок другого тайму був за Колосом, але їхня активність ні до чого не привела. Навпаки, Кожушко, який вийшов на заміну, двома фолами проти Кочергіна та Вернидуба до 61-ї хвилини заробив червону картку і залишив свою команду в меншості.

Отримавши чисельну перевагу, Зоря втримала переможний рахунок, хоча під кінець поєдинку виглядала відверто втомленою.

Мінімальна перемога дозволила Зорі зберегти друге місце в турнірній таблиці. У наступному турі, 13 червня, команда Скрипника вдома прийматиме київське Динамо.

Зоря - Колос 1:0

Гол: Кабаєв, 13

Зоря: Василь - Тимчик (Каменюка, 76), Вернидуб (Цвек, 76), Чеберко, Абу Ханна - Іванисеня (Перович, 80) - Ледньов (Хомченовський, 79), Юрченко, Кочергін - Кабаєв, Громов (Луньов, 61)

Колос: Волинець - Єфремов, Гавриш, Парамонов (Максименко, 46), Черноморець - Богданов, Мілько (Костишин, 63) - Ільїн (Бондаренко, 83), Смирний, Вільхамссон (Морозко, 66) - Лисенко (Кожушко, 46)

Попередження: Іванисеня, Ледньов, Цвек - Вільхамссон, Гавриш, Смирний, Кожушко

Вилучення: Кожушко, 65 (повторне попередження)