iSport.ua,  28 червня 2020, 21:30
0
848
Динамо не змогло втримати рахунок

У рамках 28-го туру чемпіонату України чернігівська Десна у важкому поєдинку переграла Динамо з рахунком 3:2. Красивий дубль Циганкова не допоміг київському клубу.

На 4-й хвилині рахунок відкрили гості: Віктор Циганков у штрафному майданчику прицільним ударом послав м'яч у сітку воріт.

Відповідь не змусила себе довго чекати: вже на 12-й хвилині Карташов після класної передачі від Кузика переграв Бущана. Потім Каргбо-молодший відзначився автоголом: форвард зрізав м'яч у сітку після подачі кутового.

На 86-й хвилині Циганков оформив дубль: гравець відгукнувся на пас Де Пени і п'ятою пробив "круглого" крізь Паста.

Здавалося, що кияни вирвали нічию, проте чернігівці були не згодні. У компенсований час Гітченко виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і відправив м'яч у ворота, переваживши голкіпера.

Таким чином, "біло-сині" (2 місце) не змогли відірватися від Зорі (3 місце), яка зіграла внічию з Шахтарем. Тепер відрив від луганчан складає два пункти.

"Орли" ж займають четверту сходинку і також можуть поборотися за зону Ліги чемпіонів.

Десна - Динамо 3:2

Голи: Картушов, 12, Каргбо, 26 (у свої ворота), Гітченко, 90 + 2 - Циганков, 4, 86

Десна: Паст - Фаворов, Гітченко, Тамм, Конопля - Домбровський, Огиря - Картушов (Арвеладзе, 90 + 1), Філіппов (Старенький, 85), Кузик (Мостовий, 75) - Будковський (Тотовицький, 75)

Динамо: Бущан - Кендзьора, Кадір, Шабанов, Караваєв - Андрієвський (Дуелунд, 63), Шепелєв (Сидорчук, 58) - Циганков, Буяльський (Шапаренко, 87), Вербич - Каргбо (Де Пена, 46)

Попередження: Картушов, Огиря - Шепелєв, Шабанов, Кадір.