iSport.ua,  4 липня 2020, 21:30
0
78

Каноніри здобули третю перемогу в АПЛ поспіль.

Лондонський Арсенал здобув виїзну перемогу над Вулверхемптоном з рахунком 2:0 в матчі 33-го туру АПЛ.

Відкрив рахунок в матчі на 43-й хвилині гри 18-річний Букайо Сака, а в кінці другого тайму Олександр Ляказетт встановив остаточний рахунок у грі.

Арсенал здобув третю перемогу поспіль в лізі і скоротив відставання від Вулверхемптона до 3 очок. Команди займають 6 і 7 місця в турнірній таблиці АПЛ.

Вулверхемптон - Арсенал 0:2

Голи: Сака, 43, Ляказетт, 86

Вулверхемптон: Патрісіу - Болі, Коуді, Саісс - Доерті (Нема, 71), Дендонкер (Жота, 55), Моутіньо (Гіббс-Уайт, 89), Невеш, Хонні - Траоре, Хіменес

Арсенал: Мартінес - Мустафі, Давид Луїс, Сеад Колашинаць - Соареш (Бельерін, 76), Себальос (Торрейра, 83), Джака, Тірні (Мейтленд-Найлз, 56) - Сака (Уіллок, 76), Нкетіа (Ляказетт, 83), Обамеянг

Попередження: Саісс, Коуді - Давид Луїс, Мейтленд-Найлз, Джака, Торрейра