Корреспондент.net,  6 липня 2020, 10:30
0
94
Ліверпуль впевнено переміг Астон Віллу на Енфілді

Партнер проекту, Carlsberg, представляють звіт про матч між Ліверпулем і Астон Віллою. У матчі 33-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль здобув перемогу над Астон Віллою.

Поєдинок, що відбувся на стадіоні Енфілд, завершився з рахунком 2:0 на користь мерсисайдців.

Цей матч не мав для підопічних Клоппа турнірного значення, оскільки команда вже забезпечила собі чемпіонський титул. Незважаючи на це, тренерський штаб "червоних" виставив на гру з Астон Віллою найсильніший склад.

Перша атака Ліверпуля завершилася падінням Мохамеда Салах в штрафній суперника. Єгиптянин увірвався до володінь Рейни, але вборотьбі із захисником втратив м'яч і впав на газон. Рефері вирішив проігнорувати цей момент і продовжити гру.

"Віллани" відповіли через три хвилини - Анвар Ель-Газі зробив небезпечний навіс в штрафну, проте захисники господарів поля зіграли блискуче і миттєво вибили м'яч.

Ліверпуль спробував відкрити рахунок за допомогою навісів на своїх форвардів. Спочатку Фабіньо відправив довгу передачу на Салаха, але мяч до форварда так і не дістався. А потім свій шанс отримав і Садіо Мане, який після навісу виходив один на один з голкіпером гостей. Пепе Рейна все ж випередив сенегальця і забрав м'яч.

На 20-й хвилині арбітр поєдинку "нагородив" жовтою карткою Ендрю Робертсона. Шотландець виконав підкат на правому фланзі і збив з ніг Дугласа Луїса.

В середині тайму гра трохи заспокоїлася. Команди обмінялися офсайдами, проте по-справжньому небезпечних атак не було. Перший удар у створ було завдано лише на 32-й хвилині. Дуглас Луїс пробив з правого кута штрафного, але Аліссон в класному стрибку дістав цей м'яч.

Ліверпуль відповів трохи пізніше. На 37-й хвилині Салах зльоту пробив після закидання з правого флангу. Правда, м'яч звалився з його ноги і прискакавпрямо в руки Рейні.

У другій половині зустрічі команда Клоппа почала грати набагато активніше. "Червоні" вдало пресингували суперника і контролювали хід гри. Але із завершенням атак мерсисайдці, як і раніше, мали проблеми. Здавалося, що господарям поля не вистачає вдалого "останнього пасу".

Але на 71-й хвилині Ліверпуль все ж дотиснув суперника. Набі Кейта, перебуваючи у штрафному, перевів м'яч на Мане. Садіо вирішив не баритися і завдав точний удар по воротах, пославши м'яч від поперечини прямо в сітку.

Через пару хвилин Ліверпуль міг забити другий. Хаус схопив Салаха за футболку, але суддя відмовився ставити пенальті. Практично відразу після цього свій шанс отримав Роберто Фірміно. Боббі обігрався в пас з Салахом, після чого пробив з метрів п'ятнадцяти. Гостей врятувала тільки впевнена гра у виконанні Пепе Рейни.

Але мерсисайдці все ж подвоїли свою перевагу. Постарався 19-річний Кертіс Джонс, який вийшов на заміну. Молодий хавбек увірвався в штрафну зону, отримав пас і послав м'яч прямо в дальній кут воріт Рейни.

2: 0 - банда Юргена Клоппа "на класі" обіграла Астон Віллу. У наступному поєдинку мерсисайдці зустрінуться з Брайтоном.

Після цього матчу Ліверпуль набрав 89 очок. Відрив від Манчестер Сіті складає 23 бали. Астон Вілла розташовується на 18-му місці (27 пунктів)