Малиновський отримав найкращу оцінку серед усіх гравців матчу Ювентус - Аталанта

iSport.ua,  12 липня 2020, 06:40
0
299

Українському хавбеку знадобилося 22 хвилини, щоб відзначитися забитим голом.

Аталанта розписала мирову з Ювентусом (2:2) в матчі 32-го туру чемпіонату Італії.

Український футболіст "бергамасків" Руслан Малиновський починав цей матч на лавці запасних і вийшов на газон тільки на 68-й хвилині. За 22 хвилини на полі 27-річний хавбек віддав 9 передач (точність - 100%), здійснив три успішні обведення і завдав три удари по воротах суперника.

А на 80-й хвилині Малиновський відзначився взяттям воріт, отримавши передачу від Мюріель перед штрафним. WhoScored за підсумками матчу поставив українцеві оцінку 7,7. Це найвищий бал серед гравців обох команд.

У поточному сезоні Малиновський провів 37 матчів за Аталанту у всіх турнірах, забивши 7 голів і віддавши 4 результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що українець став найкращим гравцем матчу з Кальярі за версією Whoscored.