Малиновський допоміг Аталанті здобути перемогу над Пармою

iSport.ua,  29 липня 2020, 06:50
0
535
Аталанта на виїзді переграла Парму

У рамках 37-го туру італійської Серії А Аталанта на виїзді переграла Парму з рахунком 1:2. Український хавбек посприяв перемозі бергамасків.

Господарі відкрили рахунок наприкінці першого тайму - Кулусевські виграв боротьбу за м'яч у чужій штрафній і прошив Голліні.

Руслан Малиновський вийшов на заміну в другому таймі і зрівняв рахунок на 70-й хвилині - українець щільним ударом "прошив" стінку, а голкіпер навіть не ворухнувся.

У підсумковій частині поєдинку Алехандро Гомес просочився через центральну зону і пробив точно в дальній кут воріт.

Таким чином, Аталанта стала другою, у той час як Парма продовжує займати дев'яту позицію.

Парма - Аталанта 1:2

Голи: Кулусевські, 43 - Малиновський, 70, Гомес, 84

Парма: Сепе - Гальйоло (Пеццелья, 83), Алвеш, Дермаку, Дарміан - Барілла (Якопоні, 83), Куртич, Куцка - Жервіньйо (Карамо, 67), Капрарі (Сілігарді, 79), Кулусевські.

Аталанта: Голліні - Паломіно (Хатебур, 36), Шутало (Джимсіті, 46), Кальдара (Мюріель, 60) - Кастань, Де Роон, Фрейлер, Госенс ​​- Пашалич (Малиновський, 46) - Гомес (Тамезе, 85), Сапата

Попередження: Дарміан, Куцка - Шутало.