Олександрія знищила Дніпро-1 в дебютному матчі Йовичевича

iSport.ua,  26 вересня 2020, 21:26
0
441

Дніпровський колектив не зумів порадувати хорватського наставника.

В рамках четвертого туру чемпіонату України Олександрія вдома розгромила Дніпро-1.

Господарі вийшли вперед вже на 6-й хвилині завдяки точному удару Безбородька. В середині другого тайму підопічні Шарана подвоїли перевагу. Гол на своє ім'я записав Третьяков.

У другому таймі Дніпро-1 великими силами пішов в атаку, проте це не привело до успіху. На 60-й хвилині Олександрія провела атаку, яка завершилася автоголом: Сваток переправив м'яч у власні ворота.

"Жовто-чорні" вирішили не зупинятися. Лучкевич вже на 64-й забив четвертий гол для своєї команди.

Гості не залишили поле без голу престижу. На 78-й хвилині Адамюк вразив ворота Білика, встановивши остаточний рахунок поєдинку - 4:1.

Зазначимо, що дніпровським клубом керував Ігор Йовичевич. Для хорвата ця зустріч стала дебютною на чолі колективу.

Олександрія - Дніпро-1 4:1

Голи: Безбородько, 3, Третьяков, 37, Сваток, 60 (авт.), Лучкевич, 68 - Адамюк, 78

Олександрія: Білик - Пашаєв, Дубра, Бабогло, Мірошниченко - Лучкевич (Мишенко, 82), Гречишкін, Гордієнко (Банада, 34), Третьяков - Безбородько (Устименко, 15, Грицук, 82), Сітало (Довгий, 82).

Дніпро-1: Сарнавський - Адамюк, Дуглас, Сваток, Дубінчак - Батагов (Булеца, 46) - Тейлор (Назаренко, 65), Кравченко, Ді Франко (Вакулко, 89), Цуріков - Довбік (Чичиков, 71).

Попередження: Сітало, Банада - Дубінчак, Адамюк, Цуріков, Сваток.