Динамо знищило Гент і вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  29 вересня 2020, 23:50
0
421

Кияни вдруге обіграли бельгійський клуб і впевнено вийшли в основну стадію єврокубкового турніру.

У матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів київське Динамо на своєму полі приймало бельгійський Гент. Підопічні Луческу зуміли виграти в першому поєдинку (2:1) і від команди потрібно як мінімум утримати цей переможний рахунок, але кияни вирішили порадувати фанатів і розгромили Гент із рахунком 3:0.

З перших же хвилин зустрічі кияни взяли гру під свій контроль і повністю контролювали її темп. Саме злагодженість дій "біло-синіх" привела до досить швидкого голу, та ще й вельми ефектного. Супряга отримав м'яч на правому фланзі, увірвався в штрафний, де відпасував на Буяльського, а Віталій п'ятою відправив м'яч точно в сітку. Але в цьому моменті варто згадати й українського захисника Гента Ігоря Пластуна, який все ж винен у пропущеному голі.

Повівши в рахунку, "біло-сині" аж ніяк не збиралися засісти в обороні й утримувати рахунок, а продовжили грати у футбол-атаку. Момент був у Караваєва і в Шапаренка, причому останній потрапив у штангу. І все це ще до середини першого тайму. Однак парою моментів відповів і Гент, щоправда, забити в гостей не вийшло.

Динамо обыграло Гент
Динамо обіграло Гент / Джерело: ФК Динамо Київ

А потім знову "відзначився" Пластун - Родрігес пройшов правим флангом і подав у штрафний, де рукою зіграв Ігор і, тим самим, привіз пенальті у свої ворота, який впевнено реалізував Де Пена. Через дві хвилини знову арбітр призначив 11-метровий у ворота Гента після фолу на Супрягу, але перегляд VAR показав, що до того самого порушення Владислав потрапив в офсайд, так що пенальті скасували. Під завісу тайму Гент активізувався на половині поля суперника, але всі зусилля були марні - Динамо пішло на перерву у відмінному настрої.

Друга половина зустрічі почалася досить радісно для господарів поля - Нуріо Фортуна збив Супрягу у своєму штрафному і суддя, звичайно ж, вказав на "точку". Пенальті реалізував Родрігес, практично знищивши шанси Гента на вихід у групу ЛЧ. Втім, гості були із цим не згодні і спробували зробити все, щоб відігратися. І варто віддати їм належне - якби не Бущан, вони б правда могли це зробити.

Після третього пропущеного м'яча наставник Гента почав робити заміни, і його підопічні взяли м'яч під свій контроль, насідаючи на ворота Бущана. Дуже небезпечні були бельгійці під час кутових - як мінімум дві можливості забити зі стандарту втратив Пластун, але тільки за рахунок сейвів голкіпера Динамо. Гості не збиралися зупинятися й активно до атак підключилися Дорш, Ньянгбо, Нгадеу-Нгаджу і Депуатр. У кожного з них були прекрасні моменти, щоб забити, але переграти сьогодні Бущана їм було не під силу - Георгій був просто приголомшливим цього вечора.

Тільки уявіть собі, що до 80-ї хвилини на рахунку Бущана було вже 10 сейвів, тоді як у голкіпера Гента Руфа тільки 2. Другий тайм, незважаючи на відсутність забитих голів, повністю залишився за Гентом - 15 ударів по воротах проти 1 у Динамо, і просто диво (і майстерність Бущана) допомогло утримати ворота "сухими".

Таким чином, Динамо вдруге обіграло Гент і вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів, але другий тайм цього поєдинку оголив проблеми "біло-синіх", які потрібно постаратися виправити до старту групової стадії турніру.

Динамо - Гент - 3:0
Голи: Буяльський, 9, Де Пена, 36 (пен.), Родрігеш, 49

Динамо: Бущан - Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв - Буяльський, Сидорчук, Шапаренко (Андрієвський, 77) - Родрігеш (Циганков, 60), Супряга, Де Пена (Вербич, 59).

Гент: Руф - Кастро-Монтес (Ботак, 65), Пластун, Нгадеу-Нгаджу, Фортуна - Овусу (Маррех, 54), Дорш - Букарі, Кляйдінст, Ньянгбо - Депуатр (Самуаз, 74).

Попередження: ... - Кастро-Монтес, Пластун, Фортуна.