Барселона зміцнила своє лідерство в групі, обігравши Ювентус

iSport.ua,  29 жовтня 2020, 00:14
0
283

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів туринський Ювентус на своєму полі поступився каталонській Барселоні з рахунком 0:2.

Ще до початку поєдинку фанатів чекало велике розчарування - чергового протистояння Кріштіану Роналду і Ліонеля Мессі в цьому турі не буде, так як португалець знаходиться на самоізоляції через виявлений у нього коронавірус.

Незважаючи на це, "стара сеньйора" все одно представляла загрозу для суперника, але підопічні Кумана вже зі старту вирішили взяти гру під свій контроль. У підсумку на 14-й хвилині поєдинку Дембеле вивів Барселону вперед. Мінімальна перевага гостей трималася практично до кінця зустрічі, але на першій компенсованій хвилині Мессі розвів воротаря і вдарив під поперечину, встановивши остаточний рахунок матчу.

Зазначимо, що з 85-ї хвилини Ювентус грав в меншості після другої жовтої картки Меріха Демірала.

Отож, за підсумками двох турів в активі Барселони 6 очок і перше місце в групі. Ювентус набрав лише 3 бали завдяки перемозі в першому матчі над Динамо, і знаходиться на другій сходинці.

Ювентус - Барселона 0:2

Голи: Дембеле, 14, Мессі, 90 + 1 (з пенальті)

Ювентус: Щесни - Демірал, Бонуччі, Данило - Куадрадо, Бентанкур (Артур, 83), Рабіо (Федеріко Бернардескі, 83), К'єза - Кулусевскі (Маккенні, 75), Мората, Дібала.

Барселона: Нето - Роберто, Араухо (Бускетс, 46), Ленгле, Альба - Пьянич, де Йонг - Грізманн (Фірпо, 89), Педрі (Брайтвейт, 90 + 2), Дембеле (Фаті, 66) - Мессі.

Попередження: Кулусевскі, Демірал, Куадрадо, Рабіо - Роберто.

Вилучення: Демірал, 85 (повторне попередження).