Ребров: Гра з Динамо була для нас ключовою

iSport.ua,  29 жовтня 2020, 06:45
0
544

Наставник Ференцвароша поділився емоціями від поєдинку з київським клубом.

Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров прокоментував поєдинок проти київського Динамо, в якому його команда зуміла вирвати нічию (2:2).

"Ми дуже задоволені цією грою. Перший тайм був не таким вдалим, але другий дав імпульс нашій грі. У першому таймі ми не були достатньо агресивними, гра не була досить комбінаційною. А в другому таймі ми забили гол, гра стала відкритою, і друга половина матчу довела, що зможемо виграти. Ми почали грати сміливіше.

Хочу сказати, що наша команда не мала досвіду грати на такому рівні і ми отримали сильного противника. У другому таймі нам допоміг забитий гол і ще нам більше допоможе здобуте очко в поєдинку.

Луческу сказав, що через вилучення Сидорчука кияни програли? Про це хочу коротко сказати. Луческу - відомий тренер і це його стиль.

Поєдинок з Динамо був важливим для мене і всієї команди. Повторюся, у нас був сильний суперник. Окремо хочу відзначити, що гравці почули мене після першого тайму. Ця гра була для нас ключовою", - цитує Реброва офіційний сайт Динамо.

Раніше емоціями від поєдинку поділився головний тренер Динамо Мірча Луческу.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Ференцварош - Динамо.