Гол Бейла дозволив Тоттенхему обіграти Брайтон

iSport.ua,  2 листопада 2020, 07:48
0
99

Команда Моуріньйо піднялися на друге місце в турнірній таблиці АПЛ.

Тоттенхем здобув перемогу над Брайтоном в матчі сьомого туру чемпіонату Англії. Поєдинок відбувся у Лондоні і завершився з рахунком 2:1.

"Шпори" вийшли вперед завдяки голу Харрі Кейна з пенальті на 13-й хвилині. Брайтон зрівняв рахунок на початку другого тайму - голом відзначився Тарік Лампті.

На 73-й хвилині Гарет Бейл головою замкнув подачу з флангу, переправивши м'яч точно у ворота. Для валлійця цей м'яч став першим після повернення в клуб.

Тоттенхем - Брайтон 2:1

Перемога дозволила Тоттенхему вийти на друге місце в чемпіонаті Англії (14 очок). Брайтон з п'ятьма балами залишився на 16-му рядку.