Реал обіграв Інтер і наздогнав Шахтар в турнірній таблиці

iSport.ua,  4 листопада 2020, 00:04
0
560

Мадридський Реал вдома здолав Інтер з рахунком 3:2 в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Реал в середині першого тайму отримав комфортну перевагу після голів Бензема і Рамоса, який забив 100-й гол за мадридську команду.

Але Лаутаро Мартінес майже відразу скоротив відставання, а на 68-й хвилині Іван Перішич зрівняв рахунок.

І все ж, останнє слово було за господарями - Родріго де Гоіс забив і приніс команді перемогу.

Реал набрав 4 очки в трьох турах ЛЧ і наздогнав Шахтар в таблиці групи В, поступаючись Боруссії М один бал. Інтер з двома очками йде на останньому місці в квартеті.

Реал - Інтер 3:2

Голи: Бензема, 25, Рамос, 33, Родріго, 80 - Мартінес, 35, Перішич, 68

Реал: Куртуа - Васкес, Варан, Рамос, Менді - Вальверде, Каземіро, Кроос (Модріч, 78) - Асенсио (Родріго, 64), Бензема, Азар (Вінісіус, 64)

Інтер: Ханданович - Д'Амброзіо, де Врей, Бастони - Хакимі, Відаль (Наінгголан, 87), Брозовіч, Барелла (Гальярдіні, 78), Янг - Мартінес, Перішич (Санчес, 78)

Попередження: Менді, Вальверде, Каземіро, Куртуа - Відаль, Брозовіч, Барелла