VAR скасував гол Мессі, й Аргентина не змогла переграти Парагвай

iSport.ua,  13 листопада 2020, 09:14
0
282

Аргентина вийшла на перше місце у відбірковій групі, незважаючи на нічийний результат матчу проти Парагваю.

Збірна Аргентини на своєму полі зіграла внічию з Парагваєм (1:1) в матчі третього відбіркового етапу до чемпіонату світу 2022 року.

Рахунок в цьому поєдинку відкрили гості - Анхель Ромеро реалізував пенальті на 21-й хвилині, призначений за фол Мартінеса. Втім, ще до кінця першого тайму аргентинці відновили паритет - Ніколас Гонсалес відправив м'яч у сітку головою після подачі з кутового.

У другій половині зустрічі господарі мали шанс вийти вперед - Ліонель Мессі отримав відмінний пас від Ло Чельсо і забив в нижній кут воріт. Однак під час епізоду був фол - на самому початку атаки на брівці Гонсалес наступив на ногу парагвайському гравцеві. Арбітр переглянув VAR і скасував взяття воріт.

Відео скасованого голу Мессі:

Аргентина намагалася забити знову, і в один момент Мессі був дуже близький, але його удар зі штрафного голкіпер перевів у поперечину. У підсумку зустріч так і завершилася з рахунком 1:1.

Аргентина - Парагвай 1:1

На 58-й хвилині був скасований гол Мессі (VAR).

В іншому матчі відбору на ЧС-2022 збірна Еквадору на виїзді в насиченому поєдинку обіграла Болівію (3:2).

Болівійці відкрили рахунок у цьому поєдинку на 37-й хвилині, але вже на старті другої половини зустрічі Кайседо відновив паритет, а потім Мена вивів свою команду вперед. Втім, ненадовго - через п'ять хвилин Морено забив і зробив рахунок на табло 2:2.

До останнього команди активно боролися за перемогу, але все вирішив VAR в самому кінці поєдинку. Арбітр за допомогою повтору побачив гру рукою у штрафному господарів і призначив пенальті у ворота господарів поля, який впевнено реалізував Карлос Груесо.

У результаті у Болівії три поразки на старті кваліфікації, а такого не було ще з часів невдалого відбору на ЧС-1974.

Болівія - Еквадор 2:3

Положення збірних в турнірній таблиці відбору на ЧС-2022:

Зазначимо, що за підсумками цих матчів Аргентина, набравши 7 очок, вийшла на чисте перше місце у відбірковій групі. Еквадор вийшов на третю сходинку, маючи в своєму активі 6 пунктів. Парагвай перебуває на 4-му місці (5 балів), а Болівія залишилася на 10-й позиції, маючи 0 очок.