iSport.ua,  22 листопада 2020, 19:01
0
173

Чернігівська команда несподівано програла аутсайдеру УПЛ.

В рамках чергового туру першості України Львів у гостях обіграв чернігівську Десну з мінімальним рахунком 1:0.

Єдиний і переможний м'яч був забитий в середині другого тайму на 22-й хвилині, коли півзахисник львів'ян Рафаель Сабіно віддав передачу на хід Максиму Грисьо, який увірвався в штрафну і відправив м'яч точно у ворота під воротарем. "Сіверяни" хоч і володіли перевагою в домашніх стінах, але розпечатати ворота Ореста Костика так і не змогли.

Таким чином, Львів набирає сім очок і залишає останнє місце в турнірній таблиці УПЛ, піднявшись на 13-й рядок, здобувши другу перемогу в сезоні. У чернігівської команди залишається 16 очок і четверте місце.

Десна - ПФК Львів 0:1

Гол: Грисьо, 22.

Десна: Паст - Полегенько (Мудрик, 67), Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря - Гуцуляк, Хльобас (Дегтярьов, 67), Картушов (Шевцов, 81) - Тотовицький (Арвеладзе, 56) - Будковський.

ПФК Львів: Костик - Махмутович, Міхоубі, Кравчук - Грисьо, Айнсалу, Сабіно, Якимець - Нич (Ременяк, 90 + 3), Захарків (Романчук, 54), Казлаускас (Клименчук, 79).

Попередження: Огиря - Казлаускас, Захарків, Сабіно.