Григорчук привів команду Вернидуба до золота чемпіонату Білорусі

iSport.ua,  28 листопада 2020, 15:20
0
759

Переможні і можна сказати золоті голи були забиті в компенсований час.

Сьогодні, 28 листопада, пройшли поєдинки заключного 30-го туру чемпіонату Білорусі, за підсумками якого вирішувалася доля чемпіонства.

Команді Романа Григорчука - солігорському Шахтарю потрібна була тільки домашня перемога над Мінськом, в той час як БАТЕ мав втратити очки в гостях проти мінського Динамо.

У підсумку клуб з Борисова розписав нульову нічию з Динамо (0:0), а підопічні Григорчука якимось дивом вирвали перемогу над Мінськом з рахунком 4:2, що принесло Шахтарю чемпіонський титул з відривом в одне очко. Це друге чемпіонство для солігорського Шахтаря. Вперше золото чемпіонату Білорусі вони взяли в 2005 році.

Цікаво, що на 90-й хвилині рахунок у матчі був нічийним - 2:2, але в компенсований час до другого тайму команда з Солігорська змогла забити двічі, а авторами переможних, і можна сказати золотих м'ячів, стали Роман Бігунів і Артем Архипов.

Нагадаємо, на початку сезону Шахтарем керував колишній наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб, а в кінці серпня клуб прийняв Роман Григорчук.