Ференцварош здобув перемогу в чемпіонаті Угорщини перед битвою з Динамо

iSport.ua,  5 грудня 2020, 22:00
0
194

Команда Реброва в гарному настрої вирушає до Києва на матч Ліги чемпіонів, обігравши одного з аутсайдерів чемпіонату Угорщини.

У матчі 12-го туру чемпіонату Угорщини Ференцварош, українського наставника Сергія Реброва, обіграв одного з аутсайдерів турніру - Дьошдьор з рахунком 3:1.

Батурина на шостій хвилині вивів Ференцварош вперед. На 15-й Педро рахунок зрівняв, але через чотири хвилини Олександр Зубков забив другий м'яч для гостей. Крапку в матчі поставив Узун на 67-й хвилині.

Провівши 11 ігор, Ференцварош лідирує в чемпіонаті Угорщини, маючи в своєму активі 29 очок.

Наступний матч Ференцварош проведе 8 грудня в Києві проти Динамо в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Початок гри - о 22:00. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція матчу.

Дьошдьор - Ференцварош 1:3

Голи: Педро, 15 - Батурина, 6, Зубков, 19, Узуні, 67