Динамо - Колос 2:2 відео голів та огляд матчу

iSport.ua,  12 грудня 2020, 20:22
0
327

Дивіться відео голів скандального матчу чемпіонату України Динамо - Колос.

У суботньому поєдинку 13-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо не змогло обіграти Колос. Зустріч закінчилася з рахунком 2:2.

У першому таймі обидві команди зберегли свої ворота на замку, але у киян був стовідсотковий момент - Супряга не влучив у порожні ворота з кількох метрів. У гостей був момент за участю Селезньова, але Євген не зміг дістати м'яч після свічки в штрафний господарів.

У другому таймі був "хаос". Уже на старті другої половини матчу Миколенко ліктем проїхав по обличчю Селезньова і арбітр Ігор Пасхал після перегляду відеоповтору вказав на точку - вирок впевнено реалізував сам постраждалий. Через вісім хвилин кияни не тільки програвали, але і залишилися в меншості - після перегляду відеоповтору з поля був видалений Шепелєв, через що на поле навіть вибіг сам Мірча Луческу.

На 72-й хвилині арбітр зрівняв склади за допомогою системи ВАП - на цей раз він видалив Максименка, який завалив Вербича, який намагався увірватися в штрафну. Через хвилину команда Луческу зрівняла рахунок - Селезньов у своєму штрафному сфолив на Миколенка, а Циганков точно пробив з пенальті.

На цьому пристрасті не закінчилися і команди обмінялися забитими голами. Циганков з другої спроби розстріляв ворота Колоса, але і тут була задіяна система ВАР, оскільки Вербич знаходився в можливому положенні поза грою. Через пару хвилин Колос зміг зрівняти рахунок і врятувати гру - Антюх класно обіграв декількох захисників і пробив з-за штрафної - м'яч рикошетом від ноги Миколенка влетів у ближній кут воріт Бущана.

Як підсумок - нічия, яка дозволяє Динамо піти на зимову перерву на першому місці в турнірній таблиці УПЛ, але Шахтар в разі перемоги над Інгульцем може скоротити відставання до мінімуму.

Вашій увазі огляд матчу Динамо - Колос:Динамо - Колос 2:2

Голи: Циганков, 74 (пен.), 84 - Селезньов, 49 (пен.), Антюх, 87

Динамо: Бущан - Кендзьора, Сирота (Караваєв. 46), Попов, Миколенко - Шапаренко (Ледньов, 90 + 4), Андрієвський (Сидорчук, 63), Шепелєв - Циганков, Супряга (Вербич, 46), Родрігес (Гармаш, 46) .

Колос: Волинець - Ром, Петров, Максименко, Чорноморець - Мілько (Новак, 76) - Ільїн (Морозко, 80), Оріховський, Костишин (Задоя, 61), Антюх - Селезньов (Лисенко, 81).

Попередження: Миколенко, Шапаренко, Циганков - Костишин, Селезньов, Ільїн, Мілько, Волинець

На 54-й хвилині був видалений Володимир Шепелєв (Динамо) (грубе порушення).

На 72-й хвилині був видалений Максим Максименко (Колос) (грубе порушення).