Гол Харатіна допоміг Ференцварошу розібратися з Будафокі

iSport.ua,  19 грудня 2020, 23:08
0
224

Команда Ференцварош Сергія Реброва завершила рік впевненим лідером чемпіонату Угорщини.

У поєдинку 16-го туру чемпіонату Угорщини Ференцварош на своєму полі мінімально обіграв Будафокі з рахунком 2:1.

Підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок на 56-й хвилині завдяки голу Ловренчіча, а через шість хвилин український хавбек Ігор Харатін реалізував пенальті і збільшив перевагу господарів. Для Харатіна це був другий гол у другому матчі поспіль, причому обидва він забив з пенальті.

У цій зустрічі Харатін вийшов в стартовому складі і був замінений на Лайдуні на 81-й хвилині.

Також в матчі взяв участь ще один українець Олександр Зубков, який вийшов на поле на 66-й хвилині.

Команда Сергія Реброва продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини з 38 очками в активі.