Манчестер Сіті із Зінченком впевнено розібрався з Арсеналом

iSport.ua,  22 грудня 2020, 23:55
0
357

Команда українського захисника успішно пробилася до півфіналу Кубка англійської ліги.

У другому чвертьфінальному матчі Кубка англійської ліги Манчестер Сіті в гостях впевнено обіграв Арсенал з рахунком 4:1.

Рахунок у матчі був відкритий вже на третій хвилині, коли український захисник Олександр Зінченко, який вийшов у стартовому складі "городян", подав у штрафний з лівого флангу, де Габріел Жезус точно пробив головою. Проте господарі змогли зрівняти цифри на табло в середині першого тайму зусиллями Олександра Ляказетта, який виграв боротьбу у воротарському і переправив м'яч у ворота.

У другому таймі команда Пепа Гвардіоли мала солідну перевагу, яка втілилася у забитий м'яч на 53-й хвилині, коли Ріяд Марез завдав нескладного, але сильного удару зі штрафного у воротарський кут, де Рунар Рунарссон відбив м'яч у свої ворота. Через п'ять хвилин Фернандіньйо розігнав атаку "городян", віддавши передачу на Філіпа Фодена, який увійшов у штрафний і легко перекинув Рунарссону. Остаточний рахунок у матчі встановив Емерік Лапорт, котрий замкнув навіс із кутового з лінії воротарського.

Таким чином, Манчестер Сіті став другим півфіналістом Кубка англійської ліги, приєднавшись до Брентфорда, який до цього обіграв Ньюкасл.

Арсенал - Манчестер Сіті 1:4
Голи: Ляказетт, 31 - Габріель Жезус, 3, Марез, 55, Фоден, 59, Емерік Ляпорт, 73.

Арсенал: Рунарссон - Мустафі, Габріель, Сеад Колашинаць - Соареш, Ельнені (Сміт-Роу, 66), Себальйос, Мейтленд-Найлз - Уіллок, Ляказетт (Балогун, 77), Мартінеллі (Пепе, 49).

Манчестер Сіті: Стеффен - Кансельє, Діаш, Емерік Ляпорт, Зінченко - Родрі (Уокер, 77), Фернандіньйо - Марез, Сілва (Торрес, 70), Фоден - Габріель Жезус (Агуеро, 74).

Попередження: Ельнені, Мустафі - Сілва.