Ліверпуль втратив перемогу над Вест Бромвіч

iSport.ua,  27 грудня 2020, 22:57
0
119

У матчі 15-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль на своєму полі зіграв внічию з Вест Бромвіч з рахунком 1:1.

Підопічні Юргена Клоппа вже на 12-й хвилині поєдинку вийшли вперед - точним ударом відзначився Садьо Мане. Весь перший тайм "червоні" домінували, однак більше забити так і не зуміли.

У другій половині зустрічі гості почали проявляти трохи більше агресії і стали створювати небезпечні моменти біля воріт Аліссона. У підсумку це призвело до голу - після удару головою Аджайє м'яч рикошетом від штанги залетів у сітку. У підсумку зустріч так і завершилася внічию.

Ліверпуль має 32 очки в своєму активі і лідирує в турнірній таблиці АПЛ, а Вест Бромвіч йде 19-м, набравши 8 балів.

Ліверпуль - Вест Бромвіч 1:1

Голи: Мане, 12 - Аджайє, 81

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Матіп (Р. Вільямс, 60), Фабіньо, Робертсон - Джонс (Окслейд-Чемберлен, 83), Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно (Орігі, 90), Мане.

Вест Бромвіч: Джонстон - Фурлонг, Аджайє, О'Ши, Гіббс - Савьерс - Філліпс, Робінсон (Перейра, 73), Галлахер (Івановіч, 90 + 1), Діангана - Грант (Остін, 79).

Попередження: О'Ші.