Боруссія Д обіграла Вольфсбург і піднялася в зону Ліги чемпіонів

iSport.ua,  3 січня 2021, 18:33
0
54

Перемогу "джмелям" принесли голи Аканджі і Санчо.

Дортмундська Боруссія здобула перемогу над Вольфсбургом в поєдинку 14-го туру чемпіонату Німеччини. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "джмелів".

У першому таймі команди голів не забивали. Зате в другій половині зустрічі глядачі побачили два забитих м'ячі. На 66-й хвилині підопічні Едіна Терзича вийшли вперед завдяки точному удару Мануеля Аканджі.

На 90-й хвилині Джейдон Санчо подвоїв перевагу своєї команди. Англієць втік в контратаку, вийшов 1 на 1 з голкіпером і елегантно переправив м'яч у ворота.

Завдяки перемозі Боруссія набрала 25 очок і піднялася на четверту сходинку в таблиці Бундесліги. Вольфсбург - шостий (24 бали).

Боруссія Д - Вольфсбург 2:0

Голи: Аканжі, 66, Санчо, 90 + 1.

Боруссія Д: Бюркі - Меньє, Аканжі, Хуммельс, Геррейро - Вітсель, Ділейні - Санчо, Ройс (Джан, 85), Рейну (запаскудили, 90 + 2) - Холанд (Тіггес, 81).

Вольфсбург: Кастеелс - Баку, Брукс, Понграчіч (Лакруа, 78), Отава - Герхардт (Мехмеді, 71), Арнольд - Брекало (Жоау Віктор, 71), Шлагер (Бьялек, 87), Штеффен (Гінчек, 87) - Вегхорст.

Попередження: Хуммельс, Ділейні, Холанд - Штеффен.