Реал поступився Атлетику і вилетів з Суперкубка Іспанії

iSport.ua,  14 січня 2021, 23:57
0
298

В рамках півфіналу Суперкубка Іспанії мадридський Реал поступився Атлетіко Більбао (1:2).

Незважаючи на великий тиск "вершкових", рахунок в матчі на 18-й хвилині відкрили гості завдяки влучному удару Рауля Гарсії. Перед перервою гості заробили пенальті, з якого дубль оформив Гарсія.

"Вершкові" продовжили свій тиск у другому таймі, що призвело лише до одного голу від Бензема на 73-й хвилині. Реал вже з того моменту почав свій штурм, проте він ні до чого не привів.

Таким чином, у фіналі Суперкубка Іспанії Атлетик зіграє з Барселоною, яка обіграла Реал Сосьєдад в серії пенальті.

Реал - Атлетик 1:2

Голи: Бензема, 73 - Рауль Гарсія, 18, 37

Реал: Куртуа - Менді, Рамос, Варан (Начо, 46), Васкес - Кроос, Каземіро, Модріч (Вальверде, 68) - Азар (Вінісіус, 67), Бензема (Діас, 89), Асенсио.

Атлетик: Сімон - Баленсиага (Морсільо, 79), Мартінес, Нуньєс, Капа (Лекуе, 68) - Муньяїн (Беренгер, 71), Венседор (Весга, 68), Дані Гарсіа, Де Маркос - Вільямс, Рауль Гарсія (Вільялібре, 79 ).

Попередження: Васкес, 36, Кроос, 84 - Капа, 56, Дані Гарсія, 85, Сімон, 88.