Гол Ярмоленка допоміг Вест Хему розгромити Донкастер

iSport.ua,  23 січня 2021, 19:12
0
545

Команда українського вінгера впевнено пробилася в наступну стадію Кубка Англії.

В одному з поєдинків 1/16 фіналу Кубка Англії, Вест Хем на своєму полі впевнено обіграв Донкастер Роверс з рахунком 4:0.

Вже на другій хвилині захисник "молотобійців" Пабло Форнальс відкрив рахунок в матчі, а через 30 хвилин другий м'яч лондонців забив вінгер збірної України Андрій Ярмоленко.

Українець вийшов у стартовому складі своєї команди і мав парочку моментів для взяття воріт, але вийшло забити лише один м'яч. Українець забив вперше з 22 вересня минулого року. Тоді він двічі вразив ворота Халл Сіті в Кубку англійської ліги. Для Ярмоленка це перший м'яч у нинішньому сезоні.

На початку другого тайму Ендрю Батлер зрізав м'яч в свої ворота після подачі з кутового і збільшив перевагу господарів у рахунку, а потім на 78-й хвилині остаточну крапку в матчі поставив Оладапо Афолаян.

Таким чином, Вест Хем разом з Ярмоленком пробився в 1/8 фіналу Кубка Англії, де зіграє проти переможця пари Манчестер Юнайтед - Ліверпуль.

Вест Хем - Донкастер 4:0

Голи: Форнальс, 2, Ярмоленко, 32, Батлер, 53, автогол, Афолаян, 78.

Вест Хем: Фабіанскі (Тротт, 83) - Фредерікс (Баптист, 83), Бальбуени, Діоп, Джонсон - Нобл, Соучек (Афолаян, 70) - Форнальс, Лансіні, Бенрама - Ярмоленко.

Донкастер: Балкомбі - Райт (Амос, 79), Андерсон, Батлер, Джон - Холлідей, Сміт (Річардс, 64) - Тейлор (Вільямс, 70), Джеймс, Ейенда (Сімоеш, 64) - Окенабірхі.