Тоттенхем насилу обіграв Уіком і пробився в 1/8 фіналу Кубка

iSport.ua,  26 січня 2021, 00:12
0
117
"Тоттенхем" пробився в 1/8 Кубка Англії

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії "Тоттенхем" на виїзді здобув перемогу на "Уіком Уондерерс" з Чемпіоншипу. Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь "шпор".

Першими забили господарі. На 25-й хвилині Фред Оньедінма прострілив з близької дистанції і влучив у нижній лівий кут воріт Харта. У компенсований до першого тайму час Гарет Бейл відновив паритет.

Рахунок 1:1 тримався практично до самого кінця зустрічі. Лише на 86-й хвилині Харрі Уінкс вивів Тоттенхем вперед. Тангі Н'Домбеле, який оформив дубль, встановив остаточний рахунок матчу.

В 1/8 фіналу підопічні Жозе Моуріньйо зіграють на виїзді з Евертоном.

Уіком - Тоттенхем 1:4

Голи: Оньедінма, 25 - Бейл, 45+2, Уінкс, 86, Ндомбеле, 87, 90+3

Уіком: Олсоп - Найт, Гриммер, Маккарті, Джейкобсон (Чарльз, 34) - Блумфілд (Макклірі, 61), Уілер, Томпсон, Оньедінма - Мускве (Кешкет, 73), Ікпеазу (Акінфенва, 72).

Тоттенхем: Харт - Девіс (Родон, 90), Танганга (Хейбьерг, 46), Санчес, Алдервейрелд - Уінкс, Ламела (Ндомбеле, 68), Лукас Моура (Сон Хин Мін, 68), Сіссоко - Бейл, Вінісіус (Кейн, 58).