Каштру: Усі футболісти Шахтаря готові до продовження сезону

iSport.ua,  5 лютого 2021, 14:02
0
38

Спеціаліст підбив підсумки підготовки команди на тренувальних зборах.

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував перемогу над Борацом (2:0) у рамках товариського матчу.

"Дійсно, дуже складно грати проти таких команд. Схоже з тим, що відбувається в нашому чемпіонаті. Суперники насідають, закривають блок, ніякого вільного простору для атак немає. Там нам і потрібно працювати - біля лінії оборони противника.

Необхідно створювати зони, проходити між лініями, дуже швидко тримати м'яч. Це було відпрацьовано, особливо в першому таймі. У другому суперник практично не володів м'ячем, але ми не змогли створити стільки, скільки до перерви.

У першому таймі ми проходили суперника краще. Але якщо говорити про зони і простір - так, дуже складно грати проти таких команд".

Спеціаліст підбив підсумки зборів.

"У принципі, на зборах усе вдалося. Була деяка нестабільність у плануванні, деякі ігри скасувалися, але в цілому ми виконали свої цілі. Перш за все, футболісти перебувають у хороших фізичних кондиціях.

Незважаючи на те, що сьогодні вони показували певну втому, яка залежала від нашої роботи в останні дні, фізично, тактично і навіть ментально команда готова. Ми дуже впевнені перед другою частиною чемпіонату, Кубком України та Лігою Європи.

Їдемо з Туреччини з цілковитою впевненістю: хлопці відновлені. Були травми, через які гравці вже пройшли. Усі готові".

Каштру також назвав завдання клубу на другу частину сезону.

"Було дуже важливо поїхати звідси без травм, з відновленими гравцями, з хорошим командним духом. Ми оптимісти: у минулому сезоні так було, і зараз точно так само.

У нас мета - виграти чемпіонат, Кубок України і провести гідно кампанію в Лізі Європи. І для цього потрібні всі - всі повинні бути підготовлені. На цей момент усі хлопці почуваються добре фізично, у нас практично немає ніяких проблем, немає травм. Ми дуже задоволені цими зборами", - заявив Каштру.