Манчестер Сіті розгромив Ліверпуль, відправивши у ворота Аліссона чотири м'ячі

0
598
Манчестер Сіті розгромив Ліверпуль, відправивши у ворота Аліссона чотири м ячі

Команда Гвардіоли на виїзді зім'яла діючих чемпіонів Англії.

Манчестер Сіті на виїзді розгромив Ліверпуль з рахунком 4:1 в матчі 23-го туру чемпіонату Англії.

Перша половина першого тайму пішла на розвідку, а далі команди обмінялися моментами - Трент на фланзі обставив Зінченка і навісив на Садіо Мане, який пробив головою трохи вище воріт. Через пару хвилин Фірміно скористався помилкою Діаша і пробив під поперечину, але Едерсон потягнув.

Під кінець тайму Стерлінг заробив пенальті, але Ілкай Гюндоган не реалізував пенальті. На перерву команди пішли при нулях на табло.

На старті другої половини зустрічі Гюндоган виправдався за промах з 11-метрової позначки, добивши м'яч після удару Фодена і сейва Аліссона.

Ліверпуль відігрався з пенальті - Діаш зніс Салаха, який сам і реалізував 11-метровий удар під поперечину.

Гол, схоже, тільки розлютив Ман Сіті. Фактично відразу Стоунз забив після розіграшу штрафного, але взяття воріт відмінили через офсайд.

Тут же Аліссон на пару з Фабіньо подарували м'яч Фодену у своєму штрафному майданчику, який віддав на Гюндогана, який знову вивів Ман Сіті вперед. Через три хвилини Аліссон допустив ще один фейл - подарував м'яч вже Бернарду Сілві, який прокинув м'яч на дальню штангу, а там Стерлінг головою вніс м'яч у ворота.

Добив господарів Фоден, який потужним ударом пробив Аліссона.

Перевага Ман Сіті над Ліверпулем досягла 10 очок при матчі в запасі. Команда Клоппа тільки четверта, а ось Сіті впевнено йде до чемпіонства.

Ліверпуль - Манчестер Сіті 1:4

Голи: Салах, 63 (пен.) - Гюндоган, 49, 73, Стерлінг, 76, Фоден, 83

На 37-й хвилині Ілкай Гюндоган (Манчестер Сіті) не забив пенальті (промах).

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Фабіньо, Хендерсон, Робертсон (Цімікас, 85) - Тіаго (Шакірі, 69), Вейналдум, Джонс (Мілнер, 68) - Салах, Фірміно, Мане.

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселье, Стоунз, Діаш, Зінченко - Б. Сілва, Родрі, Гюндоган - Марез (Габріель Жезус, 72), Стерлінг, Фоден.

Попередження: Тіаго, Фабіньо - Діаш.