Гол Цітаішвілі допоміг Ворсклі розписати нічию в матчі проти Руху

iSport.ua,  14 лютого 2021, 20:04
0
162

Команди не виявили переможця в поєдинку чемпіонату України.

Львівський Рух зіграв внічию з полтавською Ворсклою в матчі 14-го туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов на стадіоні Арена-Львів і завершився з рахунком 1:1.

На 17-й хвилині півзахисник Руху Юрій Климчук вивів свою команду вперед ударом з пенальті.

На гол Климчука Ворскла відповіла взяттям воріт у виконанні орендованого у Динамо хавбека Георгія Цітаішвілі. Гості відновили рівновагу на 52-й хвилині.

За підсумками 14 турів Ворскла залишилася на п'ятій позиції в турнірній таблиці, набравши 21 очко. Рух займає передостанню сходинку - 10 балів.

Рух - Ворскла 1:1

Голи: Климчук, 17 - Цітаішвілі, 52

Рух: Бандура - Копина, Білий, Зец, Мисик - Карасюк - Климчук, Притула (Русин, 72), Федорчук, Бойчук - Кондраков (Кухаревич, 26)

Ворскла: Резник - Пердута, Чеснаков, Яворський, Ндіайе - Кані, Пуцлін, Тілль, Цітаішвілі (Сапай, 90) - Кулач (Щербак, 62) - Степанюк (Луїзао, 62)

Попередження: Зец, Білий - Ндіайє