iSport.ua,  21 лютого 2021, 17:05
0
264

Каталонці втратили перемогу на останніх хвилинах.

Барселона на своєму полі зіграла внічию з Кадіс з рахунком 1:1 в матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії.

Голом з пенальті на 32-й хвилині свій рекордний матч зазначив Ліонель Мессі, але Кадіс зумів уникнути поразки - Алекс Фернандес реалізував пенальті на 89-й хвилині. Примітно, що за весь матч Кадіс пробив по воротах Барселони лише одного разу.

Барселона за 23 матчі набрала 47 очок і займає 3-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, поступаючись Реалу 4 бали, а лідируючому Атлетіко - 7 очок.

Барселона - Кадіс 1:1

Гол: Мессі, 32 (з пенальті) - Фернандес, 89 (з пенальті)

Барселона: Тер Штеген - десть (Мінгеса), Піке, Ленгле, Альба - Де Йонг, Бускетс (Пьянич), Педрі (Трінкал) - Дембеле (Пуч), Мессі, Грізманн (Брейтвейт)

Кадіс: Ледесма - Ісаак Карселен, Фалі, Маркос Мауро, Еспіно - Гаррідо (Хосе Марі), Санчес-Понсе (Алехо), Собріно, Переа (Йонссон), Іск'єрдо (Фернандес), Негредо (Лосано)

Попередження: Хосе Марі