iSport.ua,  24 лютого 2021, 23:58
0
255

"Вершкові" забили єдиний гол незадовго до фінального свистка.

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аталанта з Бергамо на своєму полі зазнала мінімальної поразки від мадридського Реала (0:1).

З перших хвилин зустрічі команди грали практично на рівних, хоча "вершкові" намагалися показати, що саме вони контролюють хід гри. Втім жодна з команд не створювала якихось реальних загроз біля воріт суперника.

Ключовий епізод всього матчу стався на 17-й хвилині - Ремо Фройлер зірвав атаку Ферлана Менді біля свого штрафного й арбітр зустрічі без коливання показав гравцеві "богині" червону картку. Аталанта довго заперечувала це рішення і, безумовно, видалення вельми спірне, але суддя був непохитний у своїх діях.

Пашалич заменяет Сапату
Пашалич замінює Сапату / Джерело: Getty Images

Природно, Джан П'єро Гасперіні відразу ж був змушений перебудовувати всю гру команди. Через деякий час він зробив першу заміну, ввівши Пашалича замість Сапати, і бергамаскі щільно засіли в обороні.

Реал, маючи чисельну перевагу, ніяк нею скористатися не міг - за весь перший тайм мадридці створили лише пару реально небезпечних моментів, граючи якось розслаблено і не особливо поспішаючи.

Реал "дожал" Аталанту в матче ЛЧ
Реал "дотиснув" Аталанту в матчі ЛЧ / Джерело: Getty Images

Друга половина зустрічі мало відрізнялася від першої. Королівський клуб жодним чином не намагався на швидкості прориватися до штрафного суперника. Виходило іноді створити непогані моменти, але м'яч постійно летів повз ворота або Голліні справлявся з роботою.

Незважаючи на таку гру, Реалу все ж вдалося забити в самому кінці зустрічі. "Вершкові" заробили право на кутовий, і поки була пауза у грі, Аталанта зробила дві заміни. Відразу після цього "вершкові" виконали стандарт - м'яч опинився у Менді, який оцінив ситуацію і пробив точно в сітку.

Ферлан Менди празднует гол
Ферлан Менді святкує гол / Джерело: Getty Images

У час, що залишився, "богиня" зробила пару спроб відігратися, але всі вони були безуспішними. Таким чином, перший поєдинок завершився перемогою Реала з рахунком 1:0. Зустріч у відповідь відбудеться в Мадриді 16 березня, за підсумком якої і визначиться, хто вийде у чвертьфінал.

Аталанта - Реал - 0:1
Голи: ... - Менді, 86

Аталанта: Голліні - Толой, Ромеро, Джімшіті - Меле (Паломіно, 85), де Роон, Фройлер, Госенс ​​- Пессіна - Сапата (Пашалич, 30), Мюріель (Ілічич, 56, Малиновський, 86).

Реал: Куртуа - Васкес, Варан, Начо, Ф. Менді - Кроос, Каземіро, Модріч - Асенсіо (Аррібас, 76), Іско (Дуро, 76), Вінісіус (Діас, 57).

Попередження: Госенс ​​- Каземіро, Менді.

Вилучення: Фройлер (17-я хвилина).