Динамо обіграло Брюгге і вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи

iSport.ua,  25 лютого 2021, 23:52
0
274

Київське Динамо вслід за Шахтарем пробилося в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши на виїзді Брюгге з рахунком 1:0.

Нічия 1:1 у київському матчі давала невелику перевагу в матчі-відповіді Брюгге, але через коронавірус бельгійська команда недорахувалася багатьох гравців основи. На щастя для них воротар Маньоле здав негативний тест після позитивного напередодні і все ж зіграв.

Перший тайм підопічні Луческу провели дуже спокійно, при цьому команди приблизно рівну кількість часу володіли м'ячем і майже не били - у Брюгге за перші 45 хвилин в активі був один удар Доста головою в руки Бущана і два удари повз, кияни взагалі тільки раз пробили повз ворота.

У другому таймі, перед яким над стадіоном розпочалася сильна злива, Брюгге заграв трохи гостріше, став більше бити. Виділимо момент на 61-й хвилині, коли в контратаці перед Баджо ударив Сирота і той опинився фактично перед Бущаном один, але наш кіпер відбив удар, а далі захисники киян двічі пробилися під добивання.

Кілька разів небезпечно у Брюгге подавав у штрафну Соболь, були моменти у Баджо, ван дер Брендта, але обійшлося.

До 66-ї хвилини було незрозуміло, за рахунок чого Динамо збирається забивати потрібний гол - поки не вийшов Шапаренко. Він в перші хвилини свого перебування на полі двічі сам вийшов на ударну позицію і небезпечно пробив - Міньоле в першому епізоді довелося робити сейв, а в другому м'яч в сантиметрах пройшов над поперечиною.

Втім, гол кияни забили без Шапаренка - на 83-й хвилині Родрігес "черпаком" закинув м'яч у штрафну, де Циганков віддав у воротарський, а там Буяльський увігнав м'яч у сітку від перекладини.

Часу відігратися у Брюгге фактично не було. Мінімальна перемога 1:0 вивела Динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії відбудеться в п'ятницю, 26 лютого.

Брюгге - Динамо Київ 0:1 (перший матч - 1:1)

Гол: Буяльський, 83

Брюгге: Міньоле - Мата, Коссуну, Мехелен, Рикка - Дірар (Окереке, 85), Баланта, Вормер, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Соболь (де Кейпер, 84) - Дост (Баджо, 57).

Динамо Київ: Бущан - Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Миколенко - Шепелев (Шапаренко, 67), Сидорчук - Циганков, Буяльський (Андрієвський, 87), Родрігес - Бєсєдін.

Попередження: ван ден Кейбус - Бєсєдін.