iSport.ua,  26 лютого 2021, 00:32
0
1470

Головний тренер Луческу бажає, щоб і Динамо, і Шахтар пройшли якомога далі в Лізі Європи.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу своєї команди над Брюгге (1:0) і вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи.

"У перерві я сказав хлопцям, що ми добре граємо в обороні, добре перекриваємо атаки суперника, але у нас не виходить самим атакувати. Ми надто поспішали і метушилися, роблячи непотрібні торкання і передачі. Ми занадто швидко хотіли вивести гравця на ударну позицію. У другому таймі ми припинили це робити, почали більше контролювати гру і загрожувати воротам суперника.

Якби влітку хтось сказав, що ми будемо на цій стадії - ніхто б не повірив. Наша команда і молоді хлопці ростуть від матчу до матчу, але через стрес і тиск вони все одно допускають елементарні помилки, які їм невластиві. Просто вони хочуть бачити себе гравцями Динамо.

Хотів би в 1/8 фіналу зіграти проти Шахтаря? Зараз я думаю тільки про Динамо і хочу говорити про цю команду. Ми вирішили поставлене завдання і радіємо цьому. Сподіваюся, і Динамо, і Шахтар пройдуть якнайдалі", - сказав Луческу в інтерв'ю телеканалам Футбол 1/2/3.

На ISPORT є відео голу та огляд матчу Брюгге - Динамо.