Зоря обіграла Верес і вийшла у півфінал Кубка України

iSport.ua,  3 березня 2021, 16:14
0
134

Команда Віктора Скрипника здобула перемогу над представником Першої ліги.

У чвертьфінальному матчі Кубка України Верес, який виступає у Першій лізі, на своєму полі приймав одного з лідерів УПЛ - луганську Зорю.

Господарі зуміли першими відкрити рахунок у цьому поєдинку - на 17-й хвилині Юрченко зіграв проти Дахновського прямою ногою у штрафний, і арбітр призначив пенальті у ворота луганчан. Удар впевнено реалізував Шестаков - він пробив у правий кут, а Васіль стрибнув вліво.

Однак Зоря вже на 25-й хвилині зустрічі відновила паритет. Юрченко подав зі штрафного, першим на м'ячі був Когут, який вибив м'яч на Іванисеню, а той відправив його в сітку. До кінця першого тайму команди так і не зуміли більше забити.

А ось вже в другій половині зустрічі гості вийшли вперед завдяки шикарному удару Кочергіна на 59-ій хвилині. Юрченко відпасував на фланг на Владислава, він змістився в центр і точно пробив з-за меж штрафного.

Через деякий час Верес залишився вдесятьох - Шахаб виходив на побачення з голкіпером господарів, а Панасенко його наздогнав і збив біля штрафної. За це він відхопив жовту картку, яка стала для нього другою, і він покинув поле.

До кінця поєдинку голів ніхто більше не забив, і Зоря здобула перемогу з рахунком 2:1. Таким чином, луганчани вийшли в півфінал Кубка України.

Верес - Зоря 1:2

Голи: Шестаков (з пенальті, 18), Іванисеня, 25, Кочергін, 59.

Верес: Когут - Солдат, Махнєв, Гончаренко, Немчанінов - Полюлях (Кучеров, 16), Панасенко, Дахнівський (Сергійчук, 61) - Гегедош (Гайдучик, 83), Пасіч, Шестаков

Зоря: Васіль - Руфат (Громов, 88), Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс (Ємець, 70) - Юрченко, Назарин, Луньов (Хомченовський, 69), Кочергін - Шахаб, Кабаєв.

Попередження: Панасенко, 8, Дахнівський, 31 - Руфат, 20, Абу Ханна, 80, Шахаб, 90+5.

Вилучений: Панасенко, 76 (друга жовта картка).