Агробізнес сенсаційно вибив Шахтар з Кубка України

iSport.ua,  3 березня 2021, 21:41
0
841

Перемогу команді з Волочиська приніс гол Богдана Семенця.

Шахтар поступився першоліговому Агробізнесу в 1/4 фіналу Кубка України. Зустріч, яка пройшла на Стадіоні ім. Лобановського в Києві, завершилася з рахунком 1:0 на користь команди з Волочиська.

Основний час зустрічі завершився без забитих голів, хоча обидві команди мали кілька непоганих моментів.

На 52-й хвилині "гірники" заробили пенальті, проте Алан Патрік не зміг відправити м'яч у сітку. Через 3 хвилини Агробізнес відкрив рахунок, але суддя не зарахував гол Петрова.

Єдиний гол у матчі був забитий у першому екстра-таймі. На 96-й хвилині Богдан Семенець реалізував вихід сам на сам з Андрієм П'ятовим.

Варто зазначив, що "гірники" догравала матч удесятьох - на 109-й хвилині арбітр вилучив Хочолаву.

Агробізнес - Шахтар 1:0

Гол: Семенець, 96

На 51-й хвилині Алан Патрік (Шахтар) не забив пенальті (воротар).

Агробізнес: Мозіль - Романюк (І. Когут, 64), Курило, Юхимович, Дідик, Шаповал - Н. Когут (Немтінов, 94), Черненко (Бойчук, 81), Думанюк, Семенюк (Груша, 64) - Петров (Семенець, 81).

Шахтар: П'ятов - Болбат, Кривцов, Хочолава, Корнієнко - Маркос Антоніо (Майкон, 63) - Соломон (Тайсон, 91), Судаков (Марлос, 91), Алан Патрік, Коноплянка (Тете, 64) - Фернандо (Дентіньйо, 72).

Попередження: Черненко, Мозіль, Шаповал, Дідик, Думанюк - Судаков, Хочолава

На 109-й хвилині був вилучений Давид Хочолава (Шахтар) (друге попередження).