Хет-трик Левандовскі приніс Баварії вольову перемогу над Боруссією Д

iSport.ua,  6 березня 2021, 21:29
0
363

Мюнхенці насилу обіграли принципового суперника.

Баварія здолала дортмундську Боруссію в матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини. Зустріч пройшла на Альянц-Арені і завершилася з рахунком 4:2 на користь команди Ханси Фліка.

Уже до дев'ятої хвилини "джмелі" двічі засмутили суперника. В обох випадках забивав норвежець Ерлінг Холанд.

До кінця першої половини Баварія змогла відігратися зусиллями Роберта Левандовскі. Спочатку поляк забив з гри, а потім реалізував 11-метровий удар.

На 88-й хвилині хавбек мюнхенців Леон Горецький забив третій гол своєї команди. Через дві хвилини Левандовскі оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок.

Баварія повернулася на чисте перше місце в турнірній таблиці Бундесліги, набравши 55 очок. Боруссія займає шосту сходинку (39 балів).

Баварія - Боруссія Д 4:2

Голи: Левандовскі, 26, 44 (пен.), 90, Горецький, 88 - Холанд, 2, 9

Баварія: Нойєр - Зюле, Боатенг (Мартінес, 71), Алаба, Девіс - Кіммі, Горецький - Сані (Ернандес, 90 + 1), Мюллер (Чупо-Мотінг, 90 + 1), Коман (Гнабрі, 66) - Левандовскі.

Боруссія Д: Хитці - Меньє, Хуммельс, запаскудили (морів, 70), Шульц - Джан, Ділейні (Беллінгем, 70) - Ройс (Рейнір, 76), Дауд, Азар (Брандт, 60) - Холанд (Тіггес, 60).

Попередження: Левандовскі - Меньє.