Динамо поступилося Вільярреалу, пропустивши два голи

iSport.ua,  11 березня 2021, 21:52
0
91
Динамо не змогло забити іспанцям хоча б один гол

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" на своєму полі зазнало поразки від іспанського "Вільярреала".

З перших же хвилин обидві команди намагалися взяти під контроль м'яч, але в цілому виглядали достатньо рівно. У перші десять хвилин команди обмінялися небезпечними ударами.

Спочатку спробував щастя Педраса, але пробив у сітку із зовнішнього боку воріт Бущана. Потім вже свою можливості впустив Циганков, який пробив головою над поперечиною.

Кадры с матча Динамо - Вильярреал
Кадри з матчу Динамо - Вільярреал / Джерело: twitter.com/villarrealcf

Іспанці активно діяли у штрафному суперника, заробляючи стандарти. Ці удари були досить небезпечними, але Бущан справлявся, як і захисники київського клубу.

А ось у підопічних Мірчі Луческу, незважаючи на всі старання, не клеїлася гра в підсумковій стадії. Кияни непогано відбирали м'яч у суперника, виглядали досить впевнено, але коли доходила справа до вирішального удару - м'яч або летів повз, або його блокували.

Суперник же скористався одним зі своїх моментів - після подачі кутового з лівого флангу на ближню штангу м'яч винесли захисники Динамо, але суперник повернув його в штрафний, куди на швидкості вбіг Морено. Жерар прострілив по воротарському, а Торрес на дальній замкнув - 0:1.

Втім, пропущений м'яч не вивів киян з рівноваги, вони продовжили атакувати і створювати моменти. Найкраща можливість зрівняти рахунок була у Родрігеса в кінці першого тайму, але він з відмінної позиції з ходу запустив м'яч набагато вище і в бік від ближньої штанги.

Другий тайм почався для киян з чергової неприємності - "жовта субмарина" відразу ж включила пресинг і швидко довела справу до ще одного голу.

Морі виконав штрафний удар в глибині поля, після якого Педраса з лівого флангу подав у штрафний, де Морено пробив головою. Бущан відбив м'яч перед собою, і на добиванні зіграв Альбіоль - 0:2.

Після другого пропущеного м'яча кияни виглядали трохи знівеченими. Але і Вільярреал не був у кращих кондиціях, часто помиляючись і втрачаючи м'яч. Однак підопічні Луческу ніяк не користувалися цим, і атаки у них ніяк не клеїлися.

Незважаючи на всі спроби відіграти хоч один м'яч у "біло-синіх", до кінця матчу не вдалося навіть завдати одного удару в площину воріт, і така статистика дуже засмучує перед повторним виїзним поєдинком.

Таким чином, Вільярреал здобув комфортну перемогу на виїзді, а Динамо потрібно в Іспанії забивати як мінімум тричі, щоб вийти в наступний раунд Ліги Європи. Матч-відповідь команди проведуть в Іспанії 18 березня.

Динамо - Вільярреал - 0:2

Голи: ... - Пау Торрес, 30, Альбіоль, 52.

Динамо: Бущан - Кендзьора (Караваєв, 84), Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук (Андрієвський, 68) - Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 68), Буяльський, Родрігес - Бесєдін.

Вільярреал: Рульї - Фойт, Альбіоль, Пау Торрес (Морі, 46), Педраса - Парехо, Капу, Трігерос (Гомес, 85) - Чуквезе (Коста, 84), Алькасер (Бакка, 63), Морено (Баена, 90).

Попередження: Сидорчук - Педраса, Капу.