Півзахисник Зорі - про матч проти Динамо: Неприємні емоції щодо результату

iSport.ua,  16 березня 2021, 14:19
0
81

Кабаєв зазначив, що Зорі трохи не вистачило класу в цьому поєдинку.

Півзахисник Зорі Владислав Кабаєв поділився емоціями від поразки команди від Динамо (0:2) в матчі чемпіонату України.

"Після ігор весь час погано спиться, особливо після таких. Неприємні емоції в плані результату, тому що всі налаштовувалися на перемогу, всі розуміли, яка це гра, і могли все перевернути в свою сторону.

Але ще купа ігор, нічого не втрачено. Просто неприємно - минулого року також програли Динамо, і цьогоріч, грубо кажучи, наступаємо на одні й ті ж граблі.

Щодо гри, напевно, трохи провалили початок другого тайму, Динамо цим скористалося. Динамо є Динамо, за помилки карає. Трохи не вистачило класу. У першому таймі забий свої голи - і все могло бути по-іншому.

Все спокійно, після матчу криків від тренера не було. Всі ми - дорослі хлопці і розуміємо, хто і де недопрацював. Щоб цих помилок не було, просто спокійно все обговорили", - сказав Кабаєв в інтерв'ю YouTube-каналі Espreso.TV.