Арсенал зробив потужний камбек і вирвав нічию у Вест Хема

iSport.ua,  21 березня 2021, 19:20
0
148

"Каноніри" змогли відігратися з 0:3.

Лондонський Арсенал зіграв внічию в дербі з Вест Хемом (3:3) в рамках 29-го туру чемпіонату Англії.

"Молотобійці" відкрили рахунок вже на 15-й хвилині - Джессі Лингард отримав м'яч біля штрафного і пробив точно в дальню "дев'ятку". Через дві хвилини орендований у Манчестер Юнайтед хавбек віддав результативну передачу на Джаррода Боуена.

Потім Томаш Соучек реалізував свій момент і довів рахунок до розгромного. Однак через кілька хвилин Арсенал скоротив відставання завдяки автоголу все того ж Соучека.

У другому таймі "каноніри" забили ще два м'ячі, що дозволило їм вирвати нічию в дербі.

Український півзахисник Андрій Ярмоленко не потрапив у заявку "молотобійців" на матч з Арсеналом.

Вест Хем - Арсенал 3:3

Голи: Лингард, 15, Боуен, 17, Соучек, 32 - Соучек (АГ), 38, Доусон (АГ), 61, Ляказетт, 82

Вест Хем: Фабіанскі, Крессуелл, Діоп, Цоуфал, Доусон, Лингард, Райс, Бенрахма (Фредерікс, 79), Соучек, Боуен (Нобл, 74), Антоніо.

Арсенал: Лено, Чемберс, Тірні, Давид Луїз, Марі, Джака (Сміт-Роу, 74), Парти, Сака (Пепе, 74), Едегор, Ляказетт, Обамеянг (Мартінеллі, 81).